Kancelářske Křeslo Monterey Z Pravé Kůže

S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67... více informací »
Kancelářské Křeslo Monterey Z Pravé Kůže
Značka: Möbelix
16 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67...

S výkonnou židličkou MONTEREY jste dobře připraveni na 8 hodinový pracovní den. Křeslo s rozměry přibližně 67 x 136 x 67 cm (Š x V x H) z pravé kůže a koženky je vyplněné pěnou a vybavené bederní opěrkou. Vaše záda jsou optimálně podepřeny a nic vám nebrání v pohodlné práci.   Výškově nastavitelná výkonná stolička obzvlášť dobře boduje kolébkovým mechanismem s nastavením síly protiváhy a integrovanými područkami.   Tmavě hnědý potah s ozdobným opěradlem a kovové prvky dodávají křeslu chladnou eleganci.   Nechte se ponořit do křesla a zažijte příjemný pracovní den bez nepříjemných bolestí zad! Křeslo má nosnost maximálně 120 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění:< velikost 67/67/136 barva hnědá
Vynikající produkt můžete dostat ještě tady na webu umístěný v rubrice kancelářske židle a krěsla! Připravili jsme vyjímečné výrobky z této známé rubriky za extra cenu. Tento vyjímečný výrobce Möbelix pro své zákazníky dodává špičkové produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento výrobek Kancelářske Křeslo Monterey Z Pravé Kůže od top výrobce Möbelix pořídíte u nás teď za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 16 799 Kč.