Kancelářské Křeslo Černé

Dodání je zdarma. S touto trendovou manažerskou židlí v černé a stříbrné barvě se rozhodnete pro elegantní design... více informací »
Kancelářské Křeslo Černé
Značka: Möbelix
6 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. S touto trendovou manažerskou židlí v černé a stříbrné barvě se rozhodnete pro elegantní design...

Dodání je zdarma. S touto trendovou manažerskou židlí v černé a stříbrné barvě se rozhodnete pro elegantní design kancelářského nábytku, na kterém se vám bude pracovat pohodlně a produktivně! Otočné kancelářské křeslo o rozměrech cca 70 x 114 – 125 x 70 cm (Š x V x H) zaujme potahem s koženým vzhledem ze 100% polyuretanu, výrazným prošíváním a pevnými plastovými prvky, z nichž jsou některé lakovány stříbrnou barvou, čímž efektivně podtrhují celkový design. Četné vybavení zajišťuje vysoký komfort sezení: Vysoké opěradlo je ergonomicky tvarované, a má tak optimální opěrnou funkci. Sezení je pohodlné i díky pěnovým vycpávkám, integrovanému polštáři na opěrce hlavy a polstrovaným loketním opěrkám, které se postarají o další komfort. Plynule variabilní nastavení výšky pomocí plynového zdvihu umožňuje variabilní výšku sedáku od cca 49 do 60 cm, pomocí kolébkového mechanismu s nastavením tvrdosti si polohu sedáku přizpůsobíte přesně podle svých potřeb. Flexibilitu a volnost pohybu zaručuje otočné sedátko a základna s pěti kolečky na tvrdé podlahy – díky nim se můžete volně pohybovat po místnosti, aniž byste museli pokaždé vstáv

velikost 70/70/114
barva černá Kvalitní produkt Kancelářské Křeslo Černé naleznete právě teď tu na stránkách v kategorii kancelářske židle a krěsla. Získejte akční výrobky z této oblíbené sekce v akci!

Hodně povedený kousek Kancelářské Křeslo Černé od odblíbeného výrobce Möbelix máte možnost nakoupit v naší nabídce za nejnižší cenu! Akční cena 6 299 Kč.