Jídelní Židle S Područkami Modrá

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor... více informací »
Jídelní Židle S Područkami Modrá
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor...

Táto elegantní židle v extravagantním designu kombinuje skandinávskou jemnost a útulnost se stylovou elegancí! Opulentní prostor na sezení je čalouněný s modrou textilní látkou ze 100% polyesteru. Sedadlo zaujme hladkými zaoblenými liniemi, které přitažlivě ladí se čtyřmi kónickými nohami z masivního kaučukového dřeva, lakovaného vodou ředitelným lakem. Sedací část židle o rozměrech přibližně 56 x 80 x 50 cm (Š x V x H) je vyplněna měkkým molitanem, aby se na sedadle s rozměry asi 39 x 43 cm (Š x H) pohodlně sedělo. Maximální nosnost židle je 110 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.

velikost 50/56/80
barva barvy dubu, světle modrá
Výjimečný a žádaný výrobek Jídelní Židle S Područkami Modrá lze zakoupit nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice jídelní křesla! Máme pro vás ještě ostatní kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Jídelní Židle S Područkami Modrá od známé kvalitní značky Möbelix je k sehnání právě zde za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 3 999 Kč.