Jídelní Židle S Područkami Esszimmerstuhl Tmavěšedá

Ať už jako jídelní židle nebo vhodný doplněk k toaletnímu stolku - křeslo tmavošedé barvy okouzlí váš interiér během... více informací »
Jídelní Židle S Područkami Esszimmerstuhl Tmavěšedá
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ať už jako jídelní židle nebo vhodný doplněk k toaletnímu stolku - křeslo tmavošedé barvy okouzlí váš interiér během...

Ať už jako jídelní židle nebo vhodný doplněk k toaletnímu stolku – křeslo tmavošedé barvy okouzlí váš interiér během chvilky. Sedák a opěradlo této židle s rozměry přibližně 52 x 90 x 45 cm (Š / V / H) jsou vyplněny měkkou pěnou a spolu se dvěma loketními opěrkami zajišťují pohodlné sezení se stylem. Dvě lyžinové nohy z tenkého železa černé barvy poskytují speciální poutač pozornosti. Vizuálně vylepšují vzhled a perfektně zapadají do moderního interiéru s rovnými liniemi. Přesvědčte se sami a nechte se ponořit do této pružné židle s textilním potahem, kterou lze zatížit do 110 kg! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.

velikost 45/52/90
barva tmavě šedá

Velmi žádaný kus Jídelní Židle S Područkami Esszimmerstuhl Tmavěšedá od přední společnosti Möbelix je k dostání zrovna za zcela nejnižší cenu. Cena již od 6 599 Kč.