Jídelní Stůl Kela Masív Š:80cm

Čtvercový jídelní stůl KELA představuje moderní nábytek, který vkusně kombinuje elegantní pravé dřevo s puristickým... více informací »
Jídelní Stůl Kela Masív Š:80cm
Značka: Möbelix
6 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtvercový jídelní stůl KELA představuje moderní nábytek, který vkusně kombinuje elegantní pravé dřevo s puristickým...

Čtvercový jídelní stůl KELA představuje moderní nábytek, který vkusně kombinuje elegantní pravé dřevo s puristickým průmyslovým vzhledem. Deska stolu o tloušťce přibližně 15 mm je vyrobena z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva a zaujme svým přírodním zrnem v hnědých tónech. Černé kovové nohy ve tvaru písmene ‚U‘ z lakovaného železa vytvářejí působivý kontrast k teplému vzhledu dřevěné desky. Díky svým rozměrům přibližně 80 x 76 x 80 cm (Š x V x H) představuje jídelní stůl ideální vybavení pro menší moderní byty. Lze jej zatížit maximálně 50 kg. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost /80/76
barva barvy sheesham
Tento levný produkt Jídelní Stůl Kela Masív Š:80cm máte možnost koupit nyní u nás v populární kategorii jídelní stoly! Podívejte se na kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka Möbelix poskytuje skvělé produkty Podívejte se sami! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Jídelní Stůl Kela Masív Š:80cm od top výrobce Möbelix můžete získat teď ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 6 799 Kč.