Jídelní Stůl Esstisch Masív 120×60 Cm

Obdélníkový jídelní stůl, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či jídelně... více informací »
Jídelní Stůl Esstisch Masív 120x60 Cm
Značka: Möbelix
6 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Obdélníkový jídelní stůl, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či jídelně...

Obdélníkový jídelní stůl, vyrobený z masivního palisandrového (sheeshamového) dřeva, vytvoří ve vaší kuchyni či jídelně útulnou atmosféru s jednoduchou elegancí. Deska stolu s výrazným přírodním zrnem vydrží dlouho díky povrchu ošetřeném lakem na vodní bázi. Silná je přibližně 20 mm a na krátkých stranách mírně zaoblená. Kónické nohy, které dodávají stolu o rozměrech přibližně 120 x 77 x 60 cm (Š x V x H) živou lehkost, s ním dokonale ladí. Stylový nábytek lze zatížit maximálně 50 kg. Jídelní stůl harmonicky ladí s mnoha styly vybavení. Pokud jde o výběr vhodného sedacího nábytku, vaše svoboda není nijak omezena. Ať už čalouněný nebo kožený nábytek, jednoduché dřevěné lavice nebo elegantní konzolové židle – vše můžete libovolně kombinovat! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu.

velikost /60/77
barva barvy sheesham Zlevněný výrobek lze nakoupit právě zde tu na našem webu umístěný v sekci jídelní stoly. Připravili jsme ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Möbelix vám představuje top zboží

Neodolatelný kus Jídelní Stůl Esstisch Masív 120x60 Cm od populární značky Möbelix snadno získáte nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 6 999 Kč.