Horní Kuchyňská Skříňka Nano Hg50

S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici... více informací »
Horní Kuchyňská Skříňka Nano Hg50
Značka: Möbelix
1 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici...

S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici nastavitelná police. S kompaktními rozměry cca 50 x 54 x 32 cm (Š x V x H), je ideální pro montáž např. nad sporákem nebo dřezem, budete mít tak kuchyňské vybavení po ruce. Díky atraktivní bukové úpravě a stylovým šedým úchytkám vytvoříte s řadou kuchyní NANO jedinečný akcent ve vaší kuchyni. Vzhledem k tomu, že nábytek lze individuálně plánovat, máte možnost optimálně využít svůj obytný prostor. Navrhněte si svou kuchyni v nadčasovém stylu podle vašich představ!

velikost 32/50/54
barva barvy buku

Hodně oblíbený kus Horní Kuchyňská Skříňka Nano Hg50 od známého předního výrobce Möbelix snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní ve slevě. Akční ceny již od 1 899 Kč.