Horní Kuchyňská Skříňka Nano H60

S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici... více informací »
Horní Kuchyňská Skříňka Nano H60
Značka: Möbelix
1 049 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici...

S kuchyňskou horní skříňkou z řady NANO získáte ve své kuchyni další úložný prostor. Za otočnými dveřmi je k dispozici nastavitelná police. S kompaktními rozměry cca 60 x 54 x 32 cm (Š x V x H), je ideální pro montáž např. nad sporákem nebo dřezem – abyste měli nádobí vždy po ruce. Díky bukové úpravě a stylovým šedým úchytkám vytvoříte atraktivní poutač ve vaší kuchyni. Nábytek lze individuálně plánovat, máte tedy variabilní možnosti, jak optimálně využít svůj prostor. Navrhněte si svou kuchyni v nadčasovém stylu.

velikost 32/60/54
barva barvy buku
Tento velmi žádaný produkt Horní Kuchyňská Skříňka Nano H60 je k získání prostě na webu ve známé rubrice kuchyňské skříňky horní! Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix pro své zákazníky nabízí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě!

Hodně oblíbený produkt Horní Kuchyňská Skříňka Nano H60 od přední společnosti Möbelix snadno můžete sehnat právě nyní skutečně výhodně! Cena již od 1 049 Kč.