Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?... více informací »
Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm
Značka: Möbelix
949 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám, tím pádem Vám víme nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.cz kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

velikost /90/
barva starorůžová
Povedený produkt Elastické Prostěradlo Satin Ca. můžete nakoupit teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii prostěradla. Nyní najdete oblíbené výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale však není vše, máme toho více! Podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Möbelix svým zákazníkům dodává skvělý sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Nejprodávanější kus Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm od odblíbeného výrobce Möbelix snadno najdete zrovna téměř zdarma. Nabídka již od 949 Kč.