Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 90-100x200cm

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 90-100x200cm
Značka: Möbelix
749 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

velikost /90-100/
barva pink Tento velmi oblíbený produkt můžete koupit také u nás umístěný v rubrice prostěradla. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z naší rubriky za parádní cenu. Významná značka Möbelix může nabídnout prvotřídní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 90-100x200cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Výhodně za skvělou cenu 749 Kč.