Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm
Značka: Möbelix
1 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

velikost /200/
barva tmavě modrá
Tento akční a ve slevě produkt naleznete jednoduše tu zařazený v rubrice prostěradla! Získejte kvalitní produkty z naší kategorie za super cenu. Populární dodavatel Möbelix vám poskytuje vynikající produkty. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Elastické Prostěradlo Jersey Ca. 200x220cm od spolehlivé značky Möbelix jde sehnat online ve výhodné akci. Nyní za 1 099 Kč.