Dřez Simpla 45 S Tg

Granitový dřez, černá metalická barva, pro montáž na pracovní desku/pod pracovní desku, univerzální oboustranný dřez, pro... více informací »
Dřez Simpla 45 S Tg
Značka: Möbelix
4 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Granitový dřez, černá metalická barva, pro montáž na pracovní desku/pod pracovní desku, univerzální oboustranný dřez, pro...

Granitový dřez, černá metalická barva, pro montáž na pracovní desku/pod pracovní desku, univerzální oboustranný dřez, pro skříňu šířky od 45 cm, bez excentrického ovládaní, hloubka vaničky: 19 cm, rozměr dřezu: 78/50 cm.

velikost 50/78/19
barva černáOblíbený a akční kousek Dřez Simpla 45 S Tg lze získat mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice kuchyňské dřezy. Vyberte si ostatní produkty z této populární rubriky za super ceny. Dodavatel Möbelix vám představuje špičkové produkty. Však to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Dřez Simpla 45 S Tg od známé značky Möbelix můžete sehnat u nás nyní skutečně levně! Ceny již od 4 990 Kč.