Dřez Legra 45 S

Granitový dřez, barva antracit, pro skříňku šířky minimálne 45 cm, univerzální oboustranný dřez, pro montáž na pracovní... více informací »
Dřez Legra 45 S
Značka: Möbelix
5 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Granitový dřez, barva antracit, pro skříňku šířky minimálne 45 cm, univerzální oboustranný dřez, pro montáž na pracovní...

Granitový dřez, barva antracit, pro skříňku šířky minimálne 45 cm, univerzální oboustranný dřez, pro montáž na pracovní desku, bez excentrického ovládaní, včetně sifónového kompletu, hloubka vaničky 19 cm, rozměr dřezu: 78/50 cm.

velikost /78/
barva antracitová Tento kvalitní a levný produkt Dřez Legra 45 S lze sehnat taky na webu v populární rubrice kuchyňské dřezy. Nyní můžete najít podobné kusy z této sekce ve výhodné akci! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více produktů od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Möbelix vám poskytuje top zboží. Nové kousky každý den!

Tento nejprodávanější produkt Dřez Legra 45 S s osvědčenou značkou Möbelix snadno můžete sehnat zde nyní za výprodejovou cenu. Akční cena od 5 990 Kč.