Dřez Favum 45 S

Granitový dřez, s velkou odkapávací plochou, barva hliníková metalíza, oboustranně montovatelný, vysoce odolný materiál,... více informací »
Dřez Favum 45 S
Značka: Möbelix
5 690 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Granitový dřez, s velkou odkapávací plochou, barva hliníková metalíza, oboustranně montovatelný, vysoce odolný materiál,...

Granitový dřez, s velkou odkapávací plochou, barva hliníková metalíza, oboustranně montovatelný, vysoce odolný materiál, antibakteriální složení, barevně stálý a odolný vysokým teplotám. Včetně komplet sifonu = odtoková armatura + zápachový uzávěr s odbočkou pro myčku, 3 1/2 výpusť se sítkem. Hloubka vaničky je 18 cm a dřez je vhodný pro montáž do skříňky s rozměrem od 45 cm.

velikost 43,5/86/18
barva barvy hliníku Super kus můžete sehnat taky tu na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské dřezy. Vyhledejte si akční výrobky z této populární sekce ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel Möbelix pro vás připravuje skvělý sortiment

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dřez Favum 45 S originál od značky Möbelix jednoduše můžete sehnat právě ve slevě! Teď v akci 5 690 Kč.