Dětská Židle Bobby

  Tato dětská houpací židle modré barvy nabízí vašemu dítěti útulné místo k sezení a houpání. Bílé nohy z kovu a... více informací »
Dětská Židle Bobby
Značka: Möbelix
569 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
  Tato dětská houpací židle modré barvy nabízí vašemu dítěti útulné místo k sezení a houpání. Bílé nohy z kovu a...

  Tato dětská houpací židle modré barvy nabízí vašemu dítěti útulné místo k sezení a houpání. Bílé nohy z kovu a ohýbaného dřeva skvěle ladí s robustním plastovým sedákem. Houpací židle má ale nejen designový vzhled, také bude také velmi oblíbeným a praktickým místem pro vaše dítě a snadno se udržuje. Nejmenší mohou sedět stejně stylově jako dospělí!

velikost 54/41,5/60
barva modrá
Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětská Židle Bobby je k získání ještě tu na stránkách v rubrice nábytek pro nejmenší! Nyní můžete získat zcela nové zboží z této známé sekce za internetové ceny! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené produkty značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Möbelix svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Tento akční produkt Dětská Židle Bobby originál od výrobce Möbelix snadno najdete na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Nabídky od 569 Kč.