Dělicí Stěna Pisa 3

Nadčasový regál v moderním dekoru beton s velkou odkládací plochou na knihy, či dekorační předměty lze ideálně využít i jako... více informací »
Dělicí Stěna Pisa 3
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nadčasový regál v moderním dekoru beton s velkou odkládací plochou na knihy, či dekorační předměty lze ideálně využít i jako...

Nadčasový regál v moderním dekoru beton s velkou odkládací plochou na knihy, či dekorační předměty lze ideálně využít i jako malá dělící stěna. 6 otevřených přihrádek uspořádaných do schodiskovitého tvaru umožňuje různorodé zařizování vašeho domova. Regál kompaktní velikosti o rozměrech cca. 112 x 114 x 35 cm (š / v / h) je všestranný kus nábytku vhodný do obývacího pokoje nebo jídelny.

velikost 35/112/114
barva šedá Oblíbený a kvalitní kousek máte možnost dostat lehce tu na našem webu v populární rubrice regály! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Známý dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce kvalitní produkty Podívejte se sami!

Oblíbený a kvalitní produkt Dělicí Stěna Pisa 3 od známé značky Möbelix jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní za akční cenu! Cena již od 1 699 Kč.