Cd-regál Mumbai Masív

Se stojacím regálem MUMBAI můžete přehledně uspořádat svou sbírku CD a současně si doplnit interiér vysoce kvalitním nábytkem... více informací »
Cd-regál Mumbai Masív
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Se stojacím regálem MUMBAI můžete přehledně uspořádat svou sbírku CD a současně si doplnit interiér vysoce kvalitním nábytkem...

Se stojacím regálem MUMBAI můžete přehledně uspořádat svou sbírku CD a současně si doplnit interiér vysoce kvalitním nábytkem z pravého dřeva. Nábytek o rozměrech přibližně 30 x 90 x 17 cm (Š x V x H) je vyroben z masivního akáciového dřeva s charakteristickou kresbou. Přírodní zrno obzvláště vyniká díky povrchu ošetřeném lakem na vodní bázi. Regál disponuje pěti otevřenými přihrádkami (policemi) pro uložení až 100 kompaktních disků, přičemž každou z polic lze zatížit maximálně pěti kilogramy. Nábytek představuje rovněž stylové místo pro prezentaci dekorativních předmětů. Regál na CD se hodí jako solitér pro jednoduchý styl bydlení i jako skvělá kombinace s ostatním nábytkem ze série MUMBAI. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si je

velikost 17/30/90
barva barvy akácie
Velmi žádaný produkt Cd-regál Mumbai Masív jde pořídit aktuálně tu na našem webu v oblíbené sekci regály a dělící stěny. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a levný produkt Cd-regál Mumbai Masív od známé značky Möbelix můžete sehnat tady teď ve výprodejové akci! Ceny od 2 899 Kč.