Čalouněné Křeslo S Prošíváním Brooke

Charakteristickým znakem křesla BROOKE je moderní retro design. A to vypadá obzvlášť dobře s korálovým sametovým potahem a... více informací »
Čalouněné Křeslo S Prošíváním Brooke
Značka: Möbelix
2 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Charakteristickým znakem křesla BROOKE je moderní retro design. A to vypadá obzvlášť dobře s korálovým sametovým potahem a...

Charakteristickým znakem křesla BROOKE je moderní retro design. A to vypadá obzvlášť dobře s korálovým sametovým potahem a čtyřmi nožičkami v dubovém zbarvení z pravého dřeva. Zejména proto, že pohodlné čalounění sedáku zdobí prošívání knoflíků. Židle má rozměry cca 58 x 83 x 57 cm (Š x V x H) a nabízí výšku sezení cca 46 cm. Může být zatížen přibližně 110 kg. Díky certifikátu REACH se můžete spolehnout na kvalitu modelu.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednejte si jej můžete jen přes e-shop Möbelix.

velikost 57/58/83
barva korály
Ve slevě produkt pořídíte nyní na našem webu umístěný v rubrice jídelní křesla. Získejte parádní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! Dodavatel Möbelix dodává velmi kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás.

Tento diskontní výrobek Čalouněné Křeslo S Prošíváním Brooke značky Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 2 199 Kč.